Piedāvājam:

Cenas

  • Mūsu cenas ir elastīgas, tās mainās atkarībā no nedēļas dienas, ļaužu daudzuma, pasākuma rakstura u.c. apstākļiem.
  • Iespējamas visādas apmaksas formas, tai skaitā arī barteris.
  • Telpas var nomāt gan vienai reizei, gan regulāriem pasākumiem.

Zāle

Galvenā Vijoļšķūņa telpa ir zāle. Tā ir veidota kā svētnīca, kā oda dziesmai, dejai un radošajam garam. Zālē ir unikāla dabiskā akustika, kura sagādās baudu jebkuram izpildītājam. 7 m augstie griesti dod iespēju elpot elpojamu gaisu pat lielā pulkā. Grīda veidota ar dabisku atsperīgumu: no bieziem egles koka grīdas dēļiem, sijas izvietojot klasiskā attālumā - ik pēc metra, kam pateicoties, dancojot iespējams piesist kāju, to neatdauzot. Zālē pieejama apskaņošana un apgaismošana. Protams, ir arī mēbeles: soli, krēsli, galdi. Sienas un griesti veidoti no elpojošiem materiāliem. Ir iespēja iekurt kamīnu un izbaudīt dzīvu uguni. Pieejams bezvadu starptīkls. Zāli var izmantot dažāda veida pasākumiem: koncertiem, izrādēm, mēģinājumiem, ierakstiem, jubilejām, kāzām.

Izmērs: 100 m² + 2 balkoni. Ietilpība: līdz 150 klausītāju vai līdz 80 viesu.

Mācību telpa

Mācību klasē varat rīkot dažāda veida nodarbības: lekcijas, kopīgas amatu mācības u.c. Klasē pieejamas mēbeles (soli, krēsli) un tāfele, arī projektors un starptīkls.

Izmērs: 30 m². Ietilpība: līdz 30 dalībnieku.

Virtuve

Mūsu nelielais ķēķītis ir ērts un mājīgs. Pārsvarā tiek izmantots kā siltu ēdienu pagatavošanas vieta zālē notiekošiem pasākumiem (tāpēc atrodas blakus zālei). Silts ūdens, malkas un elektriskā plīts. Iespējama trauku noma.

Izmērs: 10 m². Ietilpība: 1-2 gatavotāji.